skip to Main Content
Потрібна допомога? Зателефонуйте нам за номером: 096 024 78 48

Про нас

Виробництво Granitstriy існує з 2000р. Такий великий досвід в цій галузі забезпечує високу якість та короткі терміни виконання замовлення.Нашим основним видом діяльності є виготовлення та встановлення пам’ятників з граніту.Цей природній матеріал широко застосовують в декоративний і будівельних роботах,адже його головні переваги: тривалий термін служби і економічність (покриття з граніту майже не вимагає ремонтних робіт і особливого догляду). Граніт- камінь твердий і мало поглинає воду,тому довго зберігається і довго не втрачає свого вигляду під впливом атмосферних умов. У поєднанні з вишуканим художнім оформленням граніт дозволяє досягти максимально елегантного та витонченого вигляду.

Надмогильні пам’ятники виготовляємо з граніту різних кольорів (чорний,сірий,червоний ,зелений та ін.) Виконуємо всі види художніх робіт : портрети,написи ,гранітні таблички.

За розмірами поділяються на :
1. Одинарні пам’ятники
2.Подвійні пам’ятники
3.Гробниці

В нас Ви зможете підібрати пам’ятник на будь-який смак та згідно Ваших фінансових можливостей. Різноманітні форми гранітних пам’ятників ви зможете знайти на нашому сайті та обрати ту модель монументу ,яка Вам сподобалась найбільше.

Робота по замовленню пам'ятника включає:

1.Замовлення пам’ятника і надгробка з урахуванням форми ,розміру і кольору.
2.Вказівку на розміщення фотографії(місце і форму для розміщення портрету)
3.Шрифт і розмір написання значимої інформації.
4. Установка конструкції на місце поховання.
Для подальшого Вашого вибору,запропонуємо каталог різних моделей пам’ятників,які протягом років були виготовлені та встановлені нами на кладовищі.
Скориставшись контактною інформацією на сайті можна отримати консультацію ,зробити попередній розрахунок вартості і форми замовлення.

Директор: Дуркот Роман Ярославович